Your Cart

שירות ותיאום פגישה  072-393-0222  

מלאים ומחסנים  054-3-566-556  

אולם התצוגה – האורגים 1, בת ים

ריצוף מט משי

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    סיגל
    משתתף

מה היתרונות והחסרונות של ריצוף מט משי? שאלה נוספת, האם לדעתכם הוא עדיף על פני ריצוף מט באופן חד משמעי?

מבחינת שמירה על מראה נקי, קלות ניקוי, בטיחות, עמידות לאורך שנים וכו'.

קיבלנו מספר המלצות ממוכרים על אריחים בגימור מט משי ואנחנו רוצים לדעת שאכן ההמלצות נכונות ולא מכוונות על ידי אינטרס כזה או אחר.

תודה מראש,

סיגל

מירי
    משתתף

[bquote] סיגל: מה היתרונות והחסרונות של ריצוף מט משי? שאלה נוספת, האם לדעתכם הוא עדיף על פני ריצוף מט באופן חד משמעי?

מבחינת שמירה על מראה נקי, קלות ניקוי, בטיחות, עמידות לאורך שנים וכו'.

קיבלנו מספר המלצות ממוכרים על אריחים בגימור מט משי ואנחנו רוצים לדעת שאכן ההמלצות נכונות ולא מכוונות על ידי אינטרס כזה או אחר.

תודה מראש,

סיגל

[/bquote]

הי סיגל,

תראי… זה אריחים די חדשים בשוק ונכון שיש ליבואנים מלאי גדול מהם אבל אני לא חושבת שההמלצות הם רק בגלל המלאי הגדול (לפחות כך אני מקווה ורוצה להאמין)

אנחנו רכשנו אריחים בגימור מט משי לחיפוי קיר וגם ריצוף מט משי לפרויקט שלנו בעתלית.

מאוד מרוצים עד כה מהאריחים! בזמנו רכשנו אריחי מט משי תוצרת ספרד וגם תוצרת איטליה. אני רוצה לציין שהספרדי יותר מוצלח בעינינו.

בהצלחה בבחירה ואם יש לך עוד שאלות אשמח לעזור או לצלם לך תמונות.

מירי

אורן
    משתתף

מאוד תלוי ביצרן הריצוף. אריחי מט משי מוגדרים, מרגישים ונראים אחרת בין יצרני האריחים השונים.

אשמח לתת לך טיפים היות ובבית שלנו מותקן ריצוף מט משי בכל הבית למעט חדרי השינה.

בהצלחה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.