Your Cart

שירות ותיאום פגישה  072-393-0222  

מלאים ומחסנים  054-3-566-556  

אולם התצוגה – האורגים 1, בת ים

פורצלן דמוי פרקט של Keraben

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    גיא
    משתתף

שלום,

אנחנו מתכננים לרצף את חדרי הילדים וההורים בדמוי פרקט לבן של Keraben, דגם Madeira גודל 24.8X100.

בהתחשב בעובדה שאלו יהיו חדרים די פעילים – רציתי לדעת אם מישהו יודע משהו לגבי העמידות של הריצוף בפני שריטות, והאם יהיה קל לנקות אותו.

תודה

אורלי
    משתתף

[bquote] גיא: שלום,

אנחנו מתכננים לרצף את חדרי הילדים וההורים בדמוי פרקט לבן של Keraben, דגם Madeira גודל 24.8X100.

בהתחשב בעובדה שאלו יהיו חדרים די פעילים – רציתי לדעת אם מישהו יודע משהו לגבי העמידות של הריצוף בפני שריטות, והאם יהיה קל לנקות אותו.

תודה

[/bquote]

שלום גיא,

לנו בבית יש ריצוף 80/80 של חברת Keraben. זה אמנם לא פרקט אבל אנחנו מאוד מרוצים מהאריחים. לגבי שריטות אני כן יכולה להגיד לך שכאשר המנקה גררה את שולחן האוכל זה גרם לשריטות על הרצפה שלא הצלחנו להוריד ועדיין, אין לי מספיק ניסיון בשביל להגיד לך אם זה היה קורה בכל אריח או אם זה בכלל אומר משהו על היצרן ורמת הסחורה שלו.

שורה תחתונה – אריחים מאוד יפים ותחזוקה קלה (גם לנו יש אריחים בגוון לבן)

בהצלחה, אורלי

צוות טייל ישראל
    מנהל בפורום

הי גיא,

חברת Keraben Ceramica | קרבן קרמיקה – היא חברה יצרנית ותיקה ומנוסה.

דגם Madeira הוא דגם מצוין! מכיוון שבכל התקופה שחברתנו מוכרת את הריצוף הזה בכמויות גדולות, אין לנו אפילו חוות דעת שלילית אחת.

שיהיה לכם שיפוץ קל ושנה טובה

Team Tile Israel

גיא
    משתתף

תודה

האם אתם מוכרים את האריח הזה אצלכם באתר? לא הצלחתי למצוא

טל
    משתתף

לילה טוב גיא,

אני לא חושב שהם מוכרים אצלהם באתר אבל אני עשיתי מהם הזמנה של מוצר שראיתי ולא הופיע אצלהם באתר – לקח לזה 4 שבועות להגיע אבל לבסוף הגיע בדיוק מה שרציתי. אגב רק אציין שהם אמרו שזה יקח 6 שבועות וזה הגיע לפני.

אם המחיר יוצא לך משתלם ויש לך כמה שבועות תשקול את זה במידה ותרצה.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.