Your Cart

שירות ותיאום פגישה  072-393-0222  

מלאים ומחסנים  054-3-566-556  

אולם התצוגה – האורגים 1, בת ים

ניקוי אריחים גימור מלוטש מזוגג… סיוט

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יונית
    משתתף

האם יש דרך קלה לנקות אריחי לפטו תוצרת סין?

חזי
    משתתף

לאפאטו סיני זה אותו דבר כמו להגיד אריח מזוגג מלוטש ואני מצטער להיות זה שאומר את זה :/ זה כנראה האריח שהכי קשה בעולם לנקותו. לשאר חברי פורום הריצוף אני מציע להתרחק מזה בכל מקרה ומכל מדינה.

בסין מייצרים לפטו כזה בלבד ! ולעומת זאת בספרד ובאיטליה מייצרים גם לאפטו FULL BODY (פול בודי)תוכלי לקרוא כאן עוד
    ואותם אפשר לרכוש וגם להנות מהם מאוד.

לגבי הניקיון:

כתמים שנוצרים על פני השטח אינם נוצרים בגלל סוג הקרמיקה, אלא בגלל סוג חומר הניקוי שאיתו משתמשים, המכיל שומנים והם אלה שהופכים את הכתמים לכהים.

מאוד מקווה שהצלחתי לעזור.

בהצלחה ומקווה שהצלחתי לעזור לך יונית

חזי
    משתתף

עוד משהו

חשוב לדעת שבאריחים שהגימורים שלהם הוא מזוגג ומלוטש – להתרחק !
    אריחים אלה מתלכלכים עד לרמת קושי גדולה מאוד בניקיון ריצוף ולעתים דרוש חומרים חזקים על מנת להוריד את הכתמים שנוצרו, ומצד שני חומרים חזקים אלו לרוב הורסים את הזיגוג של האריחים (מניסיון)

(לא משנה כלל וכלל ארץ הייצור)

מכון התקנים לא בודק רמת קושי של ניקיון ואין בדיקה, שפוסלת קושי בניקיון.

יונית
    משתתף

איזה באסה! אז מה בכל זאת אתם מציעים לי לעשות מכיוון שאני לא רוצה להיכנס לתקופת שיפוץ בתקופת הקורונה הקשה

אל תפסלי את נושא החומר הייעודי לניקוי הריצוף שלך! יש בשוק חומר שפותחו טכנולוגית במיוחד עבור אריחים כמו מהסוג שלך. זה לא חומרים שניתן למצוא בסופרמרקט או בכל טמבוריה.

זה חומרים ייעודים שמייבאת חברת Tile Israel לרוב מגרמניה או אנגליה והם יקרים אבל עושים את העבודה ומנקים מצוין.

ממליץ לך ליצור קשר עם טייל ישראל זה המייל שלהם – team@tileisrael.com

בברכה גיל

יונית
    משתתף

נשמע טוב בשבילי. אפשר לקבל שם של אחד החומרים האלה? בבקשה

צוות טייל ישראל
    מנהל בפורום

הי יונית,

שלחנו לך בכרטיס הפרטי באתר למעלה מ-15 חומרים מומלצים לניקוי אריחים מלוטשים מזוגגים.

בברכה

מרב
    משתתף

אשמח לקבל את הרשימה של חומרי הניקוי, ואם אני לפני שיפוץ וכרבר רכשתי מזוגג מלוטש, ואני רוצה מבריק, מה עדיף אם כך? בהנחה שאולי ע'דיין יתנו לי אפשרות לחזור בי למרות שהמשטח מוכן.

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.