Your Cart

שירות ותיאום פגישה  072-393-0222  

 

 

מלאים ומחסנים  054-3-566-556  

אולם התצוגה – האורגים 1, בת ים

לבחור חיפוי אפילו עם המבחר האדיר

ההבדלים בסוגים

כיום, כאשר שוק הבנייה והשיפוצים כה מגוון ומקצועי, האפשרויות העומדות בפניכם בכל תחום הן פשוט רבות ומגוונות כל כך. אחד התחומים שהציג את ההתפתחות הרבה ביותר בשנים האחרונות הוא חיפוי קירות, הן חיצוניים והם פנימיים. כיום מקובל מאוד לחפות את קירות הבית באריחים וחומרים שונים, עם דוגמאות יצירתיות וסגנונות ויזואליים מיוחדים – צביעה היא כבר לא האפשרות היחידה ובפניכם עולם ומלואו של אפשרויות חיפוי הבית

חומה אבן טבעית

שפע האפשרויות, הסוגים וסגנונות העיצוב בתחום החיפוי לבית כיום מאפשר לכם חופש בחירה מלא ואת היכולת ליצור חללים מעוצבים מרהיבים, חדרים המספקים לכם את האווירה המדויקת שאתם מחפשים ותחושה אמיתית של אושר ושייכות. חיפוי הבית באריחים או חומרים מיוחדים ועם דוגמאות מעוצבות מאפשרות להמשיך את הקו האסתטי של הריצוף, ליצור מראה מרהיב לחלל, להדגיש מאפיינים מיוחדים בחדרים ולקבל תוצאה שהיא כה שונה לעומת צביעה.

ההבדלים בבחירת חיפוי פנימי וחיצוני

בבואכם לבחון בחירת ורכישת מוצרי חיפוי לבית, חשוב מאוד להתעכב רגע ולהבין את ההבדלים בין חיפוי חיצוני לחיפוי פנימי. אפשרויות חיפוי חיצוני קיימות בשוק הישראלי כבר שנים רבות, בעוד שחיפוי פנימי צובר תאוצה ופופולאריות בעיקר בשנים האחרונות. חיפוי חיצוני "מולבש" על הקירות החיצוניים של הבית, או על כל הבית או באזורים אסטרטגיים, דוגמת הקיר הפונה לגינה. חיפוי חיצוני יהיה כמובן מחומרים עמידים וחזקים מאוד והדגש הוא על מאפיינים אלו לצד ואפילו מעבר לאסתטיקה הבסיסית.

גרניט פורצלן לחיפוי

חיפוי פנימי לעומת זאת כולל התייחסות רבה יותר לאסתטיות ולהתאמה לקונספט הכללי של עיצוב הפנים בחלל הפרטני ובבית כולו. מוצרי חיפוי פנימי חייבים כמובן להיות עמידים ומתאימים טכנית לחדר בו הם מותקנים, אך הם יהיו בעלי מראה עדין וביתי יותר, פחות מחוספס אם תרצו בהשוואה לחיפוי החיצוני העשוי פעמים רבות אבן טבעית, בטון או ייצור מלאכותי במראה טבעי.

סוגי חיפוי לבית

ישנן כאמור שפע אפשרויות של חיפוי הבית, מבחינת סוג החיפוי, אופן היישום והדוגמאות האסתטיות. ניתן כיום למצוא חיפויים בכל הצבעים, כולל אפשרויות עם מרקמים ודוגמאות מורכבות. על כל סוג כזה של חיפוי לבית אפשר לכתוב כמה מאמרים שלמים ומדריכים, אך נתחיל בכללי – אלו הסוגים העיקריים של חיפויים לבתים:

  • חיפוי גרניט-פורצלן: בדומה לאריחים המשמשים לריצוף
  • חיפוי עץ טבעי: בחירה מיוחדת במינה המקנה אווירה חמה ונעימה מאוד בחדר
  • חיפוי קרמיקה: גם כאן למעשה מדובר על יישום על הקיר של אריחים בדומה לריצוף קרמיקה
  • פסיפס: אפשרות בעלת מראה ויזואלי מרהיב, אריחי פסיפס המודבקים על הקיר, עם אינספור שילובי צבעים ודוגמאות
  • חיפוי בטון: עם אריחי בטון צבועים ועם מרקמים שונים, עמידים מאוד ובעלי מראה מיוחד
  • חיפוי אבן טבעית: אפשרות יקרה ויוקרתית מאוד, יש סוגי אבנים שונות והמראה המתקבל הוא מפואר מאוד
  • שיש: למי שמחפש מראה מלכותי וקלאסי של הקירות
  • חיפוי טייח "אדמה": כיום מתפתח התחום של חיפויים טבעיים כגון טייחי אדמה, למראה טבעי ומיוחד, מתאים לבתים כפריים ו"ירוקים" במהותם
  • טפטים: אמנם לא משויכים "טבעית" לקטגוריית החיפויים, אך בהחלט מדובר על סוג יצירתי ואופנתי של חיפוי לבית

"בתמונה – חיפוי אבן טבעית"

אבן לחיפוי חיצוני

"בתמונה – חיפוי גרניט פורצלן דמוי עץ"

חיפוי פרקט גרניט פורצלן

מבחינת הסגנון הוויזואלי של חיפויים לבית, לרוב מדובר על אריחים מרובעים או מלבניים, בגדלים שונים החל מפסיפס קטן מאוד ועד אריחים גדולים לאפקט דרמטי ומרשים במיוחד על הקיר. אך בנוסף בתחום כולו עובר אבולוציה ושינויים תמידיים, כיאה לקטגוריה צומחת בעולם העיצוב. כך למשל אפשר כבר כיום למצוא חיפויים חדשניים, המגיעים בצורות גיאומטריות מפתיעות (מה דעתכם על חיפויי קיר בצורת משושים למשל?!) ומחומרים מורכבים – למשל חיפוי העשוי תערובת של שבבי עץ ומלט, משטחי טפט עשויים בקבוקים ממוחזרים ועוד מגוון חידושים מרגשים.

שיש

"בתמונה – גרניט פורצלן דמוי שיש במידה 40/80"

הבהרה משפטית ותנאי שימוש באתר 

התוכן באתר והתמונות בו, הועלה והוזן על ידי משתמשים. אנא עיינו והבינו את הכתוב בעמוד תנאי השימוש באתר. כל האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי ועשוי להיות לא מדויק ו/או לא מקצועי היות ונכתב על ידי משתמשי הקהילה. באופן עקרוני, אין להסתמך על הכתוב וחשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי. עמוד תנאי השימוש